Galatasaray’da Muhteşem Genel Kurul Toplantısı yapılmış oldu

30.07.2022 18:09 Haber Deposu: DHA Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, genel kurul toplantısında üyelere seslendi. Birlik olmaları halinde tüm sorunları çözecek güçlerinin bulunduğunu söyleyen Özbek, “Sayın Divan Başkanım, kıymetli Divan heyeti, Kıymetli Galatasaraylılar, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler hepinize saygılarımı ve selamlarımı gönderiyorum. Hepiniz Muhteşem Bütçe Genel Kurulu Toplantısı’na hoş geldiniz. Galatasarayımızın geleceği için oldukça ehemmiyet arz eden mevzuları konuşmak için bir araya geldik. Bugün Bütçe Genel Kurulumuzu yapıyoruz. Yarın ise Yetki Genel Kurulumuzu yapacağız. Hepinize bu yaz günü, dinlence günü zamanınızı ayırdığınız için yeniden teşekkür ediyorum. Önümüzde çözülmesi ihtiyaç duyulan birçok problem var. Biz Galatasaraylılar, beraber olursak bu probleminin tamamını çözecek gücümüz de var. Artık küskünlükleri, kavgaları bırakmanın ve birlikte olmanın koşul olduğu günlere geldik. Bugün öncelikli olarak bütçemizi siz kıymetli üyelerimizin takdirine sunarak çözüme kavuşturmak istiyoruz. Etkinlik gelir gider dengesine denk bir bütçe yapmaya çalıştık. Hepinizin bilmiş olduğu şeklinde kulübümüzün üstünde ciddi bir faiz yükü var” diye konuştu.
William Carvalho’dan heyecanlandıran hareket
“PROJELERE YETKİ VERİRSİNİZ KULÜBÜN ÜZERİNDEKİ BÜYÜK FİNANSAL YÜKTEN DE KURTULMUŞ OLACAĞIZ” Hedeflerinin her insanın gurur duyacağı bir Galatasaray ortaya çıkartmak bulunduğunu belirten Özbek, “Eğer yarın teveccüh gösterip önerdiğimiz bu projelere yetki verirsiniz kulübün üstündeki büyük finansal yükten de kurtulmuş olacağız. Bunu da hatırlatmak isterim. Böylece gerçek anlamda da denk bütçeye ulaşacağız. Dostlarım birazcık sonrasında bütçeyle ilgili bilgileri sizinle paylaşacak. Bizim en mühim hedefimiz yarın her insanın gurur duyacağı bir Galatasaray’ı çocuklarımıza, torunlarımıza bırakmak olacaktır. Bunun için Galatasarayımızın mali açıdan kuvvetli, sürdürülebilir sportif başarıya haiz, her branşta rekabet eden bir spor kulübü haline getirmeliyiz” ifadelerini kullandı.
“DESTEĞİNİZE HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA İHTİYACIMIZ VAR”
Üyelerin desteğine her zamankinden daha çok gerekseme duyduklarını ifade eden Özbek, ““Galatasaray’ı daha iyi günlere ulaştıracağız. Bunu hep birlikte emek vererek başaracağız kıymetli Galatasaraylılar. Bunun için sizin de desteğinize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Galatasaray’a yakışır bir genel kurulu olmasını arzuluyorum Yeniden hoş geldiniz oldukça kıymetli Galatasaraylılar” dedi.

Son Dakika Haberler