İsmail Demirci’nin pozuna beğeni yağdı

Geçtiğimiz sezonun son haftalarında gösterim hayatına süregelen ‘İyilik’ adlı dizide Hatice Şendil ile başrolleri paylaşan İsmail Demirci, beş yıl ilkin kendisi şeklinde oyuncu Hande Soral ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda takipçilerine müjdeli haberi veren meşhur çift, bebek beklediklerini açıklamıştı.
Heyecanları günden güne büyüyen oyuncu çift, geçtiğimiz haftalarda Ali adını verdikleri bebeklerini sağlıkla kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamıştı. Doğum, Hanım Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Furkan Kayabaşoğlu tarafınca gerçekleştirilmişti.
Kayabaşoğlu, paylaşımında; “Hande tüm bu süreç süresince kendine fanatik bıraktı bizi. Sürecin her anında, her dakikasında bizlere olan inancı, uyumu inanılmazdı. Kasılmalarımız evde başlamıştı, daha hastaneye ilk girdiğimizde patron mesajını net vermişti: “Ben ne dersem o!” Kalp atışları o denli sınırdaydı ki, üstüne geçen on küsür saat süresince bizlere yalnız sabretmek düştü, sabırla beklemek. Fakat iyi mi bir sabır. Sonunda da rahimdeki dev gibi miyomumuza, boyna dolanan kordonumuza ve azıcık tombiş delikanlımıza karşın doğumu tamamlamayı başardık. Doğum sonrası iki anneyi de kutlama ettim. İlk olarak doğal olarak ki Hande’yi Arkasından bu şekilde birini yetiştirdiği için annesini. Ve doğal olarak ki dokuz doğuran sevgili babamızı…” ifadelerini kullanmıştı. Ali bebeğin ilk kontrolü için gittikleri hastane çıkışı gazetecilere yakalanan çift, soruları yanıtladı. İsmail Demirci, “Ali’yi kucağıma ilk aldığımda oldukca heyecanlandım. Fazlaca güzel bir duygu. Bu aralar oldukca yoğun çalıştığım için oğlumla bu ilk günüm ve oldukca mutluyum. Hande’nin doğumuna girdim, oldukca heyecanlı ve stresliydi. Hande için daha zordu” demişti.
 
Birkaç hafta ilkin oğlu Ali’yle hastane odasında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan Hande Soral, duygularını; “Bir rüyanın içindeyim bir haftadır…” diyerek, dile getirmişti. Güzel oyuncu, eşine; “Sen İsmail Demirci… Yanımda olmasaydın, elimi tutmasaydın başaramazdım. Gözlerine her baktığımda bana olan inancını hissetmekti tek gücüm. Fazlaca seviyorum…” sözleriyle seslenmişti.
Tüm vaktini eşi ve oğluyla geçiren İsmail Demirci, Ali ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Yakışıklı oyuncu, paylaşımına; “Oğlumla alemlere akıyoruz” notunu düştü. Çiçeği burnunda baba ve oğlunun pozuna binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumu geldi.

Son Dakika Haberler