Son dakika: Gizli saklı Saklı Naz / Yaz kimdir? Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı?

Sinem Ünsal, Gizli saklı Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda Naz / Yaz karakterini canlandırıyor. Sevilen dizideki karakterler kısa sürede ilgi görmüş oldu. Peki fakat Sinem Ünsal hangi dizilerde oynadı? 
Gizli saklı Saklı Naz kimdir?Naz 28 yaşlarında, güler yüzüyle ve pozitif enerjisiyle etrafını aydınlatan bir genç kızdır. Anası ve dayısı ile birlikte mütevazı bir yaşam sürer. Babasını ufak yaşta kaybetmesinin etkisiyle annesine oldukça düşkündür. Derslerinde başarı göstermiş bir talebe olan Naz, çocukluktan beri polis olmanın hayalini kurar. Anası Aynur’un ise kızı için bambaşka hayalleri vardır. Aynur kızının kendisi benzer biçimde hemşire olmasını ister. Fakat annesinin tüm ısrarına karşın Naz, kendi hayalini gerçekleştirir ve polis akademisinden birincilikle mezun olur. Naz’ın hem akademideki başarısı hem de birkaç yıl ilkin havaalanındaki bir patlamayı önlemesi organize şubenin en büyük amiri Sadullah’ın dikkatinden kaçmaz ve onu Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için yürüttüğü operasyona dahil eder. Naz Arıca artık operasyonun Yaz Güneş’i olmuştur.Sinem Ünsal kimdir? 21 Haziran 1993 hayata merhaba dedi. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı.2016 senesinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Kısmı’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Kısmı’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı. Müfit Aytekin Imalathane’de oyunculuk eğitimleri aldı. 
2016 itibarıyla TV dizilerinde rol almaya, 2019 Ocak ayı itibarıyla tiyatro oyunlarında rol almaya başladı.
 
2019 – Yapıkredi Afife Jale Ödülleri’nde Genç Beceri kategorisine aday yayınlandı. 2019 – 25. Lions Türkan Kahramankaptan Tiyatro Ödülleri’nde Senenin En İyi Genç Hanım Oyuncusu ödülü verildi.

Son Dakika Haberler